נמצאו 9 תוצאות עבור חיפוש התג : התקנת מערכות

מערכות מיני שרווד vr652

  מפרט טכני: CD /MP3 /WMA /DVD /DiVX הספק :100W Total Power RMSDolby/DTS Digital Decoder 2ch טיונר FM מובנה30 תחנות רדיו ניתנות לשמירה בזיכרוןכניסת USB בחזיתטיימר לכיבוי אוטומטי שלט רחוק מלאשקע לחיבור אוזניותיציאות וידאו: Composite ,Component כניסות אודיו... (קרא עוד...)

כתבו לנו

אור אנד טי -OR&T ייעוץ, מכירה והתקנת מערכות לבית חכם ועוד... רחוב: השייטים 34 ראשון לציון 75437 טלפון: 057-7738561  פקס: 0779527573 אימייל: orandt.ty@gmail.com         * שם מלא: * אימייל: *... (קרא עוד...)

התקנת מערכות מתקדמות - פרוייקטים נבחרים

... (קרא עוד...)

לקוחות

                                               ... (קרא עוד...)

אור אנד טי -OR&T

  אור אנד טי מתמחה בתכנון התקנה יעוץ ,וביצוע של פרויקטים בבית חכם ובתחום האודיו הוידיאו חשמל חכם וחשמל במתח נמוך. אור אנד טי מציעה שירותים ללקוחות פרטיים, חברות בתי עסק וארגונים. השירותים כוללים שילוב של מערכות אודיו... (קרא עוד...)

מאמרים בנושא מערכות אודיו וקולנוע ביתי

כיצד להתאים את מערכת השמע הביתית לעיצוב הבית 07/04/2012, 4:58 pm רובנו משקיעים הרבה מחשבה בעיצוב הבית, וגם לא מעט תקציב. ההתלבטויות בנושא הן בדרך כלל רבות וקשורות לתחומים רבים הנכללים בנושא של "עיצוב בית". [ קרא עוד... ] על פי... (קרא עוד...)

מתקין מערכות קולנוע ביתיות

קולנוע ביתי איכותי ניתן לבנות בכול בית ובכול בתנאי שגודלו המנימלי הוא 20 מטרים רבועים וגובהו 2.5 מטרים. אם בונים חדר מיוחד לכך, גובה התקרה האידיאלי הוא 2.65 מטרים, כדי לא לאבד מאפקט הסאונד של המערכת. חדר קטן יותר לא יהיה... (קרא עוד...)

בית חכם

בהתפתחות המחשבים ומערכות טכנולוגיות שונות בניית בתים חכמים התפתחה בשל ריבוי מערכות הבית הקיימות. כחלק מתשתית הבית המודרני. המערכות הממוחשבות שולטות על מערכת הטלוויזיה בכבלים מערכות התאורה בין היתר על מערכות... (קרא עוד...)

חדרי ישיבות

לאור אנד טי ניסיון רב בביצוע ובתכנון חדרי ישיבות בכל גודל במספר גדול של חברות הייטק וחברות פרטיות. בחדרי הישיבה ניתן לשלב צגי הקרנה וכן מקרנים לכול גודל של חדר לפי עוצמת המקרן . ניתן לשלוט על מספר גורמים בחדר ישיבות... (קרא עוד...)
* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 

קטלוג מוצרים

עיצוב