נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : התקנת מערכת קולנוע ביתית

רמקול CD200

  מפרט טכני: מבנהFloor standing speaker 2,5-way ,bass reflex systemזוג רמקולים איכותיים לשמש כרמקולים קדמיים נתונים טכניים: תחום היענות תדרים של המערכת: - 40HZ-30KHZ עוצמת שמע מכסימלית: 150Wרגישות: 87.5dBעכבת כניסה: Ω4-8.מוגן מגנט מידות: רוחב:14.0... (קרא עוד...)

מתקין מערכות קולנוע ביתיות

קולנוע ביתי איכותי ניתן לבנות בכול בית ובכול בתנאי שגודלו המנימלי הוא 20 מטרים רבועים וגובהו 2.5 מטרים. אם בונים חדר מיוחד לכך, גובה התקרה האידיאלי הוא 2.65 מטרים, כדי לא לאבד מאפקט הסאונד של המערכת. חדר קטן יותר לא יהיה... (קרא עוד...)

אור אנד טי -OR&T

  אור אנד טי מתמחה בתכנון התקנה יעוץ ,וביצוע של פרויקטים בבית חכם ובתחום האודיו הוידיאו חשמל חכם וחשמל במתח נמוך. אור אנד טי מציעה שירותים ללקוחות פרטיים, חברות בתי עסק וארגונים. השירותים כוללים שילוב של מערכות אודיו... (קרא עוד...)

לקוחות

                                               ... (קרא עוד...)

DVD PIONEER

... (קרא עוד...)

מאמרים בנושא מערכות אודיו וקולנוע ביתי

לקנות מערכת קולנוע ביתית ולהישאר נשואים 18/02/2014, 5:29 pm ניסיון של שנים ונוכחות בעולם בעיקר גברי, לימדו אותי שמתוך מכלול השיקולים שיש לקחת בחשבון, ברכישת מערכת קולנוע ביתית, בסופו של דבר, זה חייב לעבור "אישור" מהבת זוג, אחרת,... (קרא עוד...)

בית חכם

בהתפתחות המחשבים ומערכות טכנולוגיות שונות בניית בתים חכמים התפתחה בשל ריבוי מערכות הבית הקיימות. כחלק מתשתית הבית המודרני. המערכות הממוחשבות שולטות על מערכת הטלוויזיה בכבלים מערכות התאורה בין היתר על מערכות... (קרא עוד...)

כתבו לנו

אור אנד טי -OR&T ייעוץ, מכירה והתקנת מערכות לבית חכם ועוד... רחוב: השייטים 34 ראשון לציון 75437 טלפון: 057-7738561  פקס: 0779527573 אימייל: orandt.ty@gmail.com         * שם מלא: * אימייל: *... (קרא עוד...)

חדרי ישיבות

לאור אנד טי ניסיון רב בביצוע ובתכנון חדרי ישיבות בכל גודל במספר גדול של חברות הייטק וחברות פרטיות. בחדרי הישיבה ניתן לשלב צגי הקרנה וכן מקרנים לכול גודל של חדר לפי עוצמת המקרן . ניתן לשלוט על מספר גורמים בחדר ישיבות... (קרא עוד...)

מאמרים בנושא בית חכם

רהיטי יד שנייה שווים יותר! 08/12/2013, 4:34 pm רהיטים חדשים לא באים בזול, לפחות אם אתה הולך על דברים טובים. אם אתה קונה משומש, לעומת זאת, אתה יכול לקבל כמה דברים גדולים עבור הרבה פחות. כמובן, למצוא רהיטים משומשים שהיית באמת רוצה... (קרא עוד...)
* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 

קטלוג מוצרים

עיצוב