נמצאו 11 תוצאות עבור חיפוש התג : מערכות אודיו

מערכות מיני שרווד vr652

  מפרט טכני: CD /MP3 /WMA /DVD /DiVX הספק :100W Total Power RMSDolby/DTS Digital Decoder 2ch טיונר FM מובנה30 תחנות רדיו ניתנות לשמירה בזיכרוןכניסת USB בחזיתטיימר לכיבוי אוטומטי שלט רחוק מלאשקע לחיבור אוזניותיציאות וידאו: Composite ,Component כניסות אודיו... (קרא עוד...)

סטרימר TVX Xroid-A1

להתאהב מחדש...אנו שמחים להציג את הנגן רשת החדש שלנו,  Xroid-A1, המאפשר לכם ליהנות ממדיה דיגיטלית כמו סרטים באיכות HD, תמונות דיגיטליות וקבצי אודיו בפורמט LOSSLESS דרך הארד דיסק חיצוני או חיבור רשת. בתמיכת קבצים חזקה, הנגן... (קרא עוד...)

סטרימר TVX HD-Slim-S1

הכי דק! הכי חכם!ה S1 נותן לך ליהנות מסרטים באיכות של FULL HD מהמוזיקה ומהתמונות שלך על מסך הטלוויזיה. זהו נגן המולטימדיה המתקדם ביותר בעולם. נקודה. בנוסף לתמיכה בכל הפורמטים החדשים, ה S1 מאפשר לך אפשרויות תצוגה נוחות וקלות... (קרא עוד...)

HD_N1

להתאהב מחדש...אנו שמחים להציג את הנגן רשת החדש שלנו, TViX HD café, המאפשר לכם ליהנות ממדיה דיגיטלית כמו סרטים באיכות HD, תמונות דיגיטליות וקבצי אודיו בפורמט LOSSLESS דרך הארד דיסק חיצוני או חיבור רשת. בתמיכת קבצים חזקה, הנגן... (קרא עוד...)

מאמרים בנושא מערכות אודיו וקולנוע ביתי

לקנות מערכת קולנוע ביתית ולהישאר נשואים 18/02/2014, 5:29 pm ניסיון של שנים ונוכחות בעולם בעיקר גברי, לימדו אותי שמתוך מכלול השיקולים שיש לקחת בחשבון, ברכישת מערכת קולנוע ביתית, בסופו של דבר, זה חייב לעבור "אישור" מהבת זוג, אחרת,... (קרא עוד...)

התקנת מערכות מתקדמות - פרוייקטים נבחרים

... (קרא עוד...)

כתבו לנו

אור אנד טי -OR&T ייעוץ, מכירה והתקנת מערכות לבית חכם ועוד... רחוב: השייטים 34 ראשון לציון 75437 טלפון: 057-7738561  פקס: 0779527573 אימייל: orandt.ty@gmail.com         * שם מלא: * אימייל: *... (קרא עוד...)

מתקין מערכות קולנוע ביתיות

קולנוע ביתי איכותי ניתן לבנות בכול בית ובכול בתנאי שגודלו המנימלי הוא 20 מטרים רבועים וגובהו 2.5 מטרים. אם בונים חדר מיוחד לכך, גובה התקרה האידיאלי הוא 2.65 מטרים, כדי לא לאבד מאפקט הסאונד של המערכת. חדר קטן יותר לא יהיה... (קרא עוד...)

לקוחות

                                               ... (קרא עוד...)

בית חכם

בהתפתחות המחשבים ומערכות טכנולוגיות שונות בניית בתים חכמים התפתחה בשל ריבוי מערכות הבית הקיימות. כחלק מתשתית הבית המודרני. המערכות הממוחשבות שולטות על מערכת הטלוויזיה בכבלים מערכות התאורה בין היתר על מערכות... (קרא עוד...)

אור אנד טי -OR&T

  אור אנד טי מתמחה בתכנון התקנה יעוץ ,וביצוע של פרויקטים בבית חכם ובתחום האודיו הוידיאו חשמל חכם וחשמל במתח נמוך. אור אנד טי מציעה שירותים ללקוחות פרטיים, חברות בתי עסק וארגונים. השירותים כוללים שילוב של מערכות אודיו... (קרא עוד...)
* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 

קטלוג מוצרים

עיצוב