נמצאו 7 תוצאות עבור חיפוש התג : קולנוע ביתי

מתקין מערכות קולנוע ביתיות

קולנוע ביתי איכותי ניתן לבנות בכול בית ובכול בתנאי שגודלו המנימלי הוא 20 מטרים רבועים וגובהו 2.5 מטרים. אם בונים חדר מיוחד לכך, גובה התקרה האידיאלי הוא 2.65 מטרים, כדי לא לאבד מאפקט הסאונד של המערכת. חדר קטן יותר לא יהיה... (קרא עוד...)

מאמרים בנושא מערכות אודיו וקולנוע ביתי

לקנות מערכת קולנוע ביתית ולהישאר נשואים 18/02/2014, 5:29 pm ניסיון של שנים ונוכחות בעולם בעיקר גברי, לימדו אותי שמתוך מכלול השיקולים שיש לקחת בחשבון, ברכישת מערכת קולנוע ביתית, בסופו של דבר, זה חייב לעבור "אישור" מהבת זוג, אחרת,... (קרא עוד...)

DVD PIONEER

... (קרא עוד...)

אור אנד טי -OR&T

  אור אנד טי מתמחה בתכנון התקנה יעוץ ,וביצוע של פרויקטים בבית חכם ובתחום האודיו הוידיאו חשמל חכם וחשמל במתח נמוך. אור אנד טי מציעה שירותים ללקוחות פרטיים, חברות בתי עסק וארגונים. השירותים כוללים שילוב של מערכות אודיו... (קרא עוד...)

לקוחות

                                               ... (קרא עוד...)

בית חכם

בהתפתחות המחשבים ומערכות טכנולוגיות שונות בניית בתים חכמים התפתחה בשל ריבוי מערכות הבית הקיימות. כחלק מתשתית הבית המודרני. המערכות הממוחשבות שולטות על מערכת הטלוויזיה בכבלים מערכות התאורה בין היתר על מערכות... (קרא עוד...)

מאמרים בנושא בית חכם

שואב אבק מרכזי - מלוקסוס לסטנדרט בבנייה מודרנית 13/07/2014, 4:40 pm מה זה בעצם שואב אבק מרכזי? מהם היתרונות של המערכת בהשוואה לשואב אבק ביתי? מהם ההבדלים שעלינו לשים לב אליהם? במאמר מקצועי זה נספק תשובות לשאלות חשובות אלה... (קרא עוד...)
* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 

קטלוג מוצרים

עיצוב